O nas

Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen

Ray Bradbury

Agroturystyczny Dworek Baranówka zaprasza do zwiedzenia Podlasia!

Wybierając się na wakacje pragniemy odpocząć od codzienności, która tak często kojarzy nam się z zatłoczonymi, hałaśliwymi, gwarnymi i pozostającymi w ciągłym ruchu ulicami miast. Chcemy, by taki czas, wyrwany niejako z ciągłego przemijania i uchwycony w swoim trwaniu, był również okazją do tego, by zbliżyć się do natury – w niej odszukać ukojenia dla zmysłów. Dlatego też trafionym, przynoszącym poszukiwane odprężenie rozwiązaniem okazuje się agroturystyka.

Jej wyjątkowość to przede wszystkim umiejętne odkrywanie potencjału danego regionu. Na Podlasiu, w Dolinie Biebrzy, czeka na Państwa wiele atrakcji turystycznych. Jednak najważniejszą i najistotniejszą z nich jest wszechobecny spokój. Dlatego też agroturystyka w Goniądzu jest coraz chętniej wybieraną formą wypoczynku. Dzięki temu, iż pozwala zrelaksować się w warunkach zbliżonych do wiejskich, bezpośrednio odczuć bliskość natury – daje też możliwość zapomnienia o codziennych obowiązkach i życiu wielkich miast. Warto jednak, przygotowując się na urlop, wybrać takie gospodarstwo, które prócz noclegów na Podlasiu jest w stanie zaoferować coś więcej.

Dlatego też wszystkich zainteresowanych taką formą odpoczynku, pragnących odkrywać piękno Doliny Biebrzy i cieszyć się komfortowymi noclegami w goniądzkim gospodarstwie, serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego dworku. Jesteśmy przekonani, że walory przyrodnicze i krajobrazowe zdobędą Państwa uznanie i zachęcą do cyklicznych odwiedzin naszego gospodarstwa.

Jako miłośnicy przyrody pragnący uraczyć naszych Gości prawdziwą, podlaską gościnnością, chcemy przed Państwem odrywać wszystkie tajemnice Doliny Biebrzy. Jej tajemniczość, magiczność oraz dzikość nie okiełznana jeszcze ręką człowieka to wszystko, co tworzy wyjątkowy klimat i atmosferę tego miejsca. Właśnie dlatego noclegi tutaj są tak wyjątkowe.

Noclegi w Dolinie Biebrzy

Jeżeli pragniesz uciec od zatłoczonych, gwarnych hotelowych korytarzy, przepychu wielkich miast, które nie pozwalają Twoim zmysłom odetchnąć i marzysz o powrocie na łono natury – agroturystyka jest doskonałą i dopasowaną do Ciebie formą relaksu. Jesteśmy przekonani, że noclegi w naszym dworku w Goniądzu pozwolą nie tylko odkrywać sekrety wiejskiego życia, ale również cieszyć się bliskością Biebrzy i poznawać tajemnice jednego z najpiękniejszych parków narodowych. Jesteśmy przekonani, że taki odpoczynek pozwoli zregenerować siły przed powrotem do codzienności i czekających obowiązków. Zapraszamy więc do odkrywania Doliny Biebrzy.

Agroturystyka na Podlasiu

Pragniesz już dzisiaj zaplanować swój urlop? A może marzy Ci się rodzinny wypad za miasto, który pozwoli odciąć się od nieustannego szumu oraz rozdzwonionych telefonów? Z dala od cywilizacji, w samym sercu natury – to tutaj odnajdziesz wspaniałe gospodarstwo pozwalające odkryć piękno oraz potencjał agroturystyki. Przekraczając próg naszego dworku możesz liczyć nie tylko na komfortowe noclegi, ale i nieprzeciętną gościnność. Pragniemy, by pobyt w naszym gospodarstwie był dla Ciebie również zaproszeniem do odkrywania piękna i turystycznego potencjału Podlasia. Region ten sprosta zarówno wymaganiom osób lubiących leniwy odpoczynek, jak i tych, które preferują aktywny relaks [czytaj więcej].

We Take Action. To Make Better Changes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
0 +

Trees Plant

0 +

Case Solved

0 +

Young Volunteer

Galeria zdjęć

Our Volunteer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient.

Ava Anderson

Volunteer

Richard Aigner

Volunteer Coor.

Ava Anderson

Volunteer

Agroturystyczny Dworek Baranówka

Kontakt

Stronymonki.pl

Copyright © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.