Zarezerwuj online!


Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

Komentarze

Niezwykłe miejsce, żeby spędzić przyjemnie czas, warunki bardzo dobre, atmosfera niepowtarzalna, gospodarze serdeczni, mili, dbają o gości, na miejscu można zamówić wyżywienie, potrawy są różnorodne, smaczne, duże porcje, kuchnia regionalna, obiekt ładnie zagospodarowany, czysto, otoczenie wypielęgnowane, plac zabaw dla dzieci, łowisko, wokół ścieżka przyrodnicza z planszami, altana z punktem widokowym, grill, okolica idealna do uprawiania aktywnej turystyki: rowery, piesze wycieczki, kajaki itp. Warunek jest jeden, trzeba lubić taką formę spędzania czasu: obserwację przyrody, fotografowanie zwierząt, snucie się po biebrzańskich lasach, bliskość natury, podlaski klimat. Gospodarze z "Dworku Baranówka" naprawdę godni polecenia, tworzą domową atmosferę, można odpocząć. Brakuje gwiazdek, żeby właściwie ocenić.
Super urokliwe miejsce do wypoczynku 😁
Super miejsce polecam kuchnię
Czysto miło przytulnie naprawdę jest fajnie, gospodarze mają bardzo dużą wiedzę o puszczy i o tym co gdzie i jak najlepiej robić. Skróty i ścieżki nie są dla nich tajemnicą. Duża wiedza historyczna o regionie. Pokoje czyste łazienki też to bardzo ważne, duży ogród w ze ścieżką edukacyjną, w oddaleniu od drogi więc wymarzone miejsce na cisza i odpoczynek naprawdę polecam byłem z żoną, wymarzone miejsce na wypad. Zdecydowanie tylko samochodem by móc swobodnie korzystać z uroków w okolicy. Jak za tą cenę to 5 na 5.
Polecam
Bardzo serdecznie polecam to wyjątkowe miejsce. Gospodarze - przecudowni. Posiłki - przepyszne! Właściciele samodzielnie robią wędliny, chleb, ciasta itp. Pokoje - czyściutkiw. Idealne miejsce na wypoczynek - cisza, spokój, staw, możliwość grillowania oraz rozpalenia ogniska i bliskość do szlaków. A pewno to wrócimy :) 5 z dużym plusem!

Więcej pozytywnych komentarzy